KDO JSME

Jsme speciálkou v pravém slova smyslu, protože naše produkty uvádíme na trh exkluzivně.
Společnost PeZon s.r.o. je totiž jediným výrobcem, dovozcem a online prodejcem perzonalizovaných, malotirážních a reklamních fotoalb na českém trhu. Sami tvoříme design, navrhujeme témata a  vymýšlíme nová zajímavá řešení pro naše spokojené klienty. Některá fotoalba z naší nabídky mají dokonce autorskou designovou exkluzivitu a necháváme si je vyrábět na zakázku, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší kvalitu a ceny.
Důraz klademe na kvalitu zpracování, grafické práce a zákaznickou podporu.
Každá objednávka je řešena individuálně!


Naší vlajkovou lodí jsou školní alba pro celou třídu, aby si děti mohly své vzpomínky tvořit spolu a mít tak další nezapomenutelný zážitek. Naše fotoalba jsou originálním spojením obyčejného alba a scrapbookingového deníku. K uchování důležitých vzpomínek na školní léta Vám album poskytuje dostatek prostoru na jejich zapisování. Alba jsou skvělým dárkem pro prarodiče, mohou si do alba zakládat ty nejhezčí fotky, kterými je budete zásobovat

Fotoalba jsou také unikátním způsobem reklamy a prezentace například pro chovné stanice. Jsou určena k pravidelnému zakládání fotek od prvních dnů štěňat až po předání psů novým majitelům. Do alba také můžete vkládat různé tiskové dokumenty jako třeba diplomy, ocenění a průkazy. Spolu s pejskem tak jde k novým majitelům i hezká a milá vzpomínka v prvotřídním zpracování.

Fotoalba také vyrábíme ve formátu deníku pro vložení fotek a poznámek z nejdůležitějších událostí z Vašeho života. Školka, škola, taneční, těhotenství, nebo třeba svatba.

Všechna alba obsahují kapsy k založení fotek a také volné strany na jakékoliv poznámky. Tento způsob ukládání fotografií a psaní poznámek Vám dává dostatek prostoru pro Vaši bezmeznou  kreativitu.

  Pas chovne stanice