"Když jsem poprvé uviděla nabídku těchto fotoalb, byla jsem ohromena. Nikdy jsem na nic podobného nenarazila. Byla jsem zvyklá své fotky zakládat do obyčejných alb, která se po nějakém čase trhala a kromě fotografie se nedalo doplnit žádný text, nebo přidat vzpomínku ze zachyceného okamžiku. V dobách, kdy jsem chodila do školy, nám nikdo nic podobného nenabídnul. Fotky byly většinou ve formátu, na který jsme doma neměli fotoalba, a proto se většina z nich poničila, nebo časem úplně ztratila. Na školní léta tak nemám skoro žádnou vzpomínku. Kdyby mi tenkrát něco podobného někdo nabídl, byla bych moc ráda." Vaše názory

"Fotoknihy jsou sice velmi moderní a pohodlné řešení, ale fotka pro mě ztrácí své kouzlo, když je vytištěná jako obyčejný obrázek nějaké knížky. Na fotky většinou zachycuji důležité, nevšední momenty a ty by měly být také založeny v nějakém pěkném, neobvyklém albu. Vždy se při výběru nového fotoalba snažím o to, aby jeho obal co nejvíce ladil s fotografiemi, které jsou v něm založeny.

Koncept těchto fotoalb mě uchvátil svým neobvyklým provedením a promyšleným spojením klasického fotoalba a knihy, do které se dají zapsat důležité poznámky. Jako budoucí nevěsta a jednou určitě i matka ocením, když tyto významné události budou uchovány v něčem nevšedním, jako jsou tato fotoalba."